• „Wierszami Tuwima wiosna się zaczyna”

• 30 marca pod takim tytułem w bibliotece szkolnej odbył się konkurs recytatorski. Wzięło w nim udział 23 recytatorów, którzy w swoim repertuarze przedstawili wiersze o tematyce wiosennej. Nie zabrakło wierszy Juliana Tuwima, Jana Brzechwy , Natalii Usenko, Marii Konopnickiej czy Antoniego Kucharczyka. Jury w składzie D.Raczkiewicz, J. Mamrocha, A.Tyrka zwróciło uwagę na dobór wiersza, wykonanie oraz ogólny wyraz artystyczny. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni gromkimi brawami, dyplomami i upominkami. Pomimo tego , że konkurs odbywa się co roku uczestnicy nadal zaskakują nas swoim repertuarem.

• "płyń Marzanno do morza"

• We wtorek 21 marca przedstawiciele Samorządu Wychowanków, zgodnie z tradycją, udali się na rzekę Sołokiję, gdzie ze słowami "płyń Marzanno do morza" dokonali zatopienia Pani Zimy a do naszej Szkoły wrócili już z "gaikiem-maikiem".

• MALI OGRODNICY

• Dzieci z przedszkola zamieniły się w małych ogrodników. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sadzenia wiosennych kwiatów.

• WIOSNA W PRZEDSZKOLU

• Wiosna zawitała też do naszych przedszkolaków.Dzieci przyozdabiały Panią Wiosnę kwiatkami, biedroneczkami i motylkami wyrażając w ten sposób radość z jej przybycia.W związku z tym, że był to również dzień, w którym okazujemy akceptację oraz zrozumienie osobom z Zespołem Downa-przedszkolaki oraz panie na znak solidarności ubrały 2 różne skarpetki.