• ACH CÓŻ TO BYŁ ZA BAL...

• 21 czerwca absolwenci szkoły podstawowej, branżowej oraz przysposabiającej do pracy uczestniczyli w swoim pierwszym w życiu balu. Uroczystość swoją obecnością zaszczycił pan Andrzej Bulicz - Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatu. Część oficjalna składała się z trzech części: "Bajkowy pokaz mody" - uczniowie w sposób humorystyczny przedstawili postacie z bajek w wersji współczesnej. "Ocalic od zapomnienia" - absolwenci wspominali czas spędzony w szkole, dziękowali nauczycielom za trud włożony  w ich kształcenie. Wspólnie z gościem  dyrekcja i uczniowie odtańczyli poloneza.  Wielkie poruszenie, a czasem łezkę  w oku wywołała prezentacja zdjęć przedstawiająca każdego absolwenta teraz i w dniu przyjścia do szkoly. Po części oficjalnej i wspólnym poczęstunku uczniowie bawili się na wspólnej dyskotece.

• Szkoła Myślenia Pozytywnego 2.0

• Zakończenie IV Edycji już za nami! Było sportowo - kolorowo! Udało nam się podsumować kolejny rok działań w zakresie wzmacniania i poprawy dobrobytu psychicznego nas wszystkich. Obejrzeliśmy PODCAST "Nasze pasje" będący efektem pracy naszych cudownych i utalentowanych Wychowanków! Dziękujemy za pomoc, wspólny czas, piękne wspomnienia i dobrą zabawę! Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym :)