• INFORMACJA

• W związku z trwającym w dniach 12-16.2022r.  "Tygodniem profilaktyki chorób zakaźnych" Ministerstwo Edukacji i Nauki, Główny Inspektorat Sanitarny oraz Kuratorium Oświaty w Lublinie zapraszają na konferencję on-line  rodziców i nauczycieli. Link do strony:

link

• „Są chwile i ludzie, o których nie można zapomnieć”

• Inauguracja roku szkolnego 2022/2023 w SOSW w Tomaszowie Lubelskim przejdzie do szkolnej historii, jako dzień pożegnania naszego Dyrektora, pana Romana Kanię. Podczas uroczystości podziękowania za wieloletnią pracę dotychczasowemu Dyrektorowi złożyli przedstawiciele społeczności szkolnej oraz zaproszeni goście: Henryk Karwan – Starosta Tomaszowski, Jarosław Korzeń – Wicestarosta Tomaszowski, Andrzej Bulicz – Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury Fizycznej oraz dyrektorzy szkół ponadpodstawowych. Do podziękowań dołączamy życzenia samych pogodnych dni, ciągłego uśmiechu i spełnienia marzeń.